• "Kangur" w Jedynce! 2024

• Dnia 21 marca (czwartek) 2024 roku o godzinie 9.00 zaplanowano przeprowadzenie Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny. Głównym jego celem jest szeroka popularyzacja matematyki.
      W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy uczniowie, którzy deklarują swój udział i opłacą wpisowe - 16 zł do 15 stycznia . Zapisy u nauczycieli matematyki i wychowawców.

Szczegółowa informacja dotycząca przeprowadzania konkursu oraz regulamin zamieszczony jest na stronie internetowej Centralnego Organizatora w zakładce Zasady.

• MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

• Nasza szkoła bierze udział w tym konkursie od 27 lat, odnosząc sukcesy.

Jest to konkurs adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz średnich, od klasy drugiej szkoły podstawowej do klas maturalnych w liceach i technikach. Rozgrywany jest sześciu kategoriach. Szkolnym opiekunem konkursu jest p.Wioletta Królak. Wszelkie informacje dotyczącego zasad,  regulamin konkursu  oraz zadania z poprzednich lat znajdują się w poniższych linkach.

Uczniom życzymy POWODZENIA!

• "Kangur" w Jedynce! 2023

• 17 marca w Naszej Szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny.

Zapraszamy do fotorelacji.